Silvestr 29.12.2021 - 1.1.2022

16.12.2021

Přijměte srdečné pozvání k oslavě konce letošního roku 2021!

Zveme tímto všechny mladé ve věku 25 - 40 let (pokud jste starší či mladší a chtěli byste se zúčastnit, dejte nám prosím vědět přes přihlášku) ke společnému prožití posledních dnů roku 2021 a prvních chvil nového roku 2022.

Kdy: 29.12.2021 - 1.1.2022 Kde: Jasenná u Vizovic, krásné Valašsko ☺

Cena: +/- 700,-Kč komplet (jídlo a ubytování) + případné vstupné na prohlídky míst, kam se vydáme podívat

Ubytovaní budeme v rekonstruovaném objektu na dvoře fary ČCE v Jasenné, milé obci na Valašsku. Prostory jsou vybavené sociálním zázemím (WC, sprcha), kuchyňským koutem, společenskou místností a prostory pro nocleh (spaní na podlaze na matračkách ve spacácích). Vytápění je zajištěno krbovými kamny na dřevo a plynovým topením. Pohodlíčko bude tedy, jak má být ☺

Těšte se, bude to stát za to. A na co tedy? Především to bude strávený čas společně s námi se všemi, což je v dnešní době asi to nejcennější. No a potom samé třešničky na dortu Kolem nás bude spoustu krásných míst, které nejspíš všechny navštívit nestihneme, ale bude záležet na nás, pro co se rozhodneme. Město Vizovice se zámeckou zahradou nebo místní vyhlášenou palírnou Rudolfa Jelínka s možností exkurze, Luhačovice a lázeňský areál, pravá příroda okolního Valašska, případně poutní místo Svatý Hostýn. A samozřejmě zlatý hřeb v podobě Silvestrovského večera se zábavou a oslavou příchodu nového roku. Vedle toho bude čas také na mši svatou, modlitbu a hlavně povídání a sdílení se, plus další program podle domluvy a přání Vás účastníků. Zkrátka, bude to stát za to ☺!

Doprava: Jelikož se Jasenná nachází ve východní části ČR, může to být náročnější na dopravu pro účastníky ze vzdálenějších koutů. Nicméně velkou výhodou je dobré spojení do Vsetína nebo Zlína, odkud Vás rádi pomůžeme přemístit do Jasenné. A nebo spolujízda s dalšími účastníky a milými řidiči určitě pomůže vyřešit tento zdánlivý problém

Covid situace: Přejeme si, aby se covid situace nezhoršila do té míry, že bychom naše setkání uskutečnit nemohli. Pokud však současná situace vydrží alespoň tak, jak je tomu nyní, naše akce na konci roku proběhne. Protože ale nechceme ohrožovat zdraví druhých a své vlastní, bude potřeba pro účast prokázat bezinfekčnost, a to u všech účastníků negativním PCR testem.

Přihlašování: Pokud tedy nemáte ještě program na konec letošního roku (nebo máte, ale nabídka vás zaujala...), neváhejte, klikněte na tento odkaz a přihlaste se.

Bude zároveň skvělé, když pozvánku na akci přepošlete svým kamarádům a známým nebo je pozvete přes FB či ještě lépe osobně.

Bližší informace a odpovědi na dotazy vám rád předá Pavel Jiříček, pavel.jiricek@seznam.cz.

 Těšíme se na vás ke konci roku v Jasenné na Valašsku ☺

©  Martin Hájíček, 2017
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!