Zkušenosti

těch, kteří s námi vyrazili...

Zdeněk P.

„Tak pro mě nejlepší bylo být s kámošema a trochu si zamakat. Jsem rád, že jsem tam poznal nové kámoše a cítím se líp. A nejradši mám Lídu K.

Anežka L.

„Na pracovních víkendech se rozhodně nenudíte. Při práci si pěkně bez zábran popovídáte a jídlo po práci báječně chutná. A ještě máte fajn pocit z dobrého skutku.

Láďa J.

„Jsou to skvělé akce, kromě skvělých lidí, které člověk pozná je to i dobrý způsob jak pomoci druhým. Mimo to je i slušná šance poznat svojí budoucí "polovičku". A člověk se také podívá do různých míst naší vlasti, která by asi těžko sám navštívil.

Terka H.

„Jste doma sami s depkou a práci berete jako terapii? pojeďte s náma maknout a ukazat cihlam co proto Víkend zrovna mně nabízí spoustu věcí, který prostě přes týden po práci nestíhám - vyjet někam mimo domov, poznat novy lidi, vidět za sebou fyzicky kus práce (což je pro kancelářskou krysu balzám), socializovat se, najit nějaký společenství zároveň.

©  Martin Hájíček, 2017
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky